בירור כניסות ויציאות מהארץ

המערכת אינה מקבלת כרטיס אשראי מסוג אמריקן אקספרס

שאלות ותשובות

שירות זה מופעל על ידי חברה פרטית, ואינו שייך או קשור לרשות האוכלוסין וההגירה / מינהל האוכלוסין.

יובהר כי ניתן להוציא תעודת בירור כניסות ויציאות מהארץ ללא עלות ישירות דרך אתר רשות האוכלוסין וההגירה מנהל האוכלוסין (בכתובת להלן)

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/gethtmlform.aspx?formType=mr31bg@moin.gov.il

אמסכתא הוקמה בכדי להנגיש שרותים לשירותים של משרדי ממשלה, חברות ממשלה, עמותות ממשלתיות ועוד בכדי לחסוך לכם זמן יקר והתעסקות מיותרת.

כל האישורים והתעודות מונפקות על ידי רשות האוכלוסין וההגירה האחראית על נתוני הכניסות והיציאות מהארץ כפי שמתועדים בביקורת הגבולות של מדינת ישראל.

כל אזרח/ תושב מדינת ישראל השוהים בארץ יכולים להגיש את הבקשה עבור עצמם או עבור ילדם הקטין (מתחת לגיל 18) בלבד. באתר זה לא ניתן לברר עבור אדם אחר ללא אישורו ו/או ייפוי כוח מתאים מטעמו. במידה והינך מתגורר בחו”ל עליך לפנות לנציגות ישראל במדינה בה הינך שוהה לצורך קבלת השירות.

הבקשה מוגשת על ידינו עבורך באופן מקוון. כאשר מדובר בבקשה לנתוני כניסות ויציאות מהארץ עבור אדם שאינו מבקש השירות או ילדו קיימת חובה להגשה פיזית בלשכת רשות האוכלוסין וההגירה בצירוף ייפוי כוח.

רשות האוכלוסין וההגירה תנפיק עבורכם את תעודת הכניסות והיציאות מהארץ עד שני ימי עסקים מיום הגשת הבקשה. תעודת בירור כניסות ויציאות מהארץ תשלח באמצעות דואר ישראל לכתובת העדכנית של מבקש השירות כפי שמעודכנת במרשם האוכלוסין. הזמן המוערך לקבלת האישור הרשמי בדואר הינו עד 21 ימי עסקים.

בנוסף, תקבלו מספר סימוכין של הבקשה במייל שהזנתם על מנת לאפשר לכם לברר את הסטאטוס של הבקשה ישירות מול רשות האוכלוסין וההגירה או דרכנו.

הסיפור שלנו

אסמכתא הקומה עקב קושי שקיים בהוצאות טפסים דרך מערכות ממשלתיות/ארגונים של מדינת ישראל, אינני מבין מדוע אני צריך להיכנס למספר אתרים בכדי להוציא מספר טפסים שונים ולא ניתן לעשות זאת במקום אחד, כתוצאה מכך הוקמה אסמכתא שמטרתה לספק ללקוחות מגרש אחד בהם יוכלו להנפיק את כל המסמכים הנדרשים כגון: בדיקת שעבודים ומשכונות של רכבים או אנשים, תשריטי בניין, בדיקת עבר ביטוחי, נסחי טאבו ועוד..

אסמכתא הינה פעילות של חברת י.קרני חברה לאחזקות ולרישומים הפועלת משנת 1995 אשר משרדיה ממוקמים ברמת גן בניין רוגובין תדהר.

אסמכתא מעסיקה צוות עובדים מקצועיים הדואגים באופן אישי להשגת והנגשת המסמכים עבורכם במקום בסטנדרט מקצועי גבוה, מהיר ומאבוטח.

אסמכתא חרתה על דגלה לפעול באופן שקוף וברור למול לקוחתיה.

אז למה אתה מחכים? נסו אותנו!