fbpx

מכתב התראה מקוון

מכתב התראה מקוון באמצעות משרד עו״ד

מכתב תגובה מקוון באמצעות משרד עו״ד

שלב 1 מתוך 3

 • פרטי התקשרות למשלוח מכתב ההתראה/תגובה נא ציין כמה שיותר פרטים:
 • שחרר קבצים כאן או
  Max. file size: 64 MB.
   במידה ומדובר במכתב תגובה יש לצרף את מכתב ההתראה שהתקבל

  עו”ד תום שפלר, מייסד המשרד הינו בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות (LL.B)  של המסלול האקדמי של המכללה למנהל בראשון לציון בשנת 2008. עו”ד שפלר הוסמך כעו”ד והינו חבר בלשכת עורכי-הדין בישראל החל משנת 2009. במהלך השנים החל משלב ההתמחות ועד להצטרפותו, צבר עו”ד שפלר ניסיון רב ואיכותי בשורה של משרדים מובילים בשוק. משרד עורכי דין תום שפלר מתמחה בליטיגציה אזרחית מגוונת, ובעל ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים בכל הערכאות, באופן אשר מקנה לו יתרון משמעותי ביצירת פניות איכותיות ומגובות מבחינה משפטית ועובדתית לצורך ישוב הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט.

  • השירות כולל משלוח מכתב אחד בלבד. כל טיפול משפטי נוסף יהיה כרוך בתשלום ישירות מול משרד עורכי הדין.

  שאלות ותשובות

  מכתב התראה הוא כלי המשמש את הצדדים לסכסוך בתחומי המשפט האזרחי. המכתב נועד להתריע בפני הצד השני כי במידה ולא ימלא את ההוראות והדרישות שמצוינות בו, תוגש נגדו תביעה בבית המשפט או שינקטו נגדו צעדים משפטיים אחרים.

  מכתב התראה במהותו הינו כלי אשר נועד לקדם פתרון סכסוכים בעלות משפטית מופחתת מאוד, כאשר במקרה הטוב הוא יוצר פתרון ללא הליכים משפטיים נוספים, ובמקרה הפחות טוב הוא מקדם את מצבו של הפונה בכך שהוא יודע את עמדתו של הצד השני ולכל הפחות נתן לו את האפשרות להציגה טרם פנייתו לבית המשפט, וכך הוא מוצג יותר טוב בעיני בית המשפט.

  אם קיבלת מכתב התראה מעורך דין, להתעלם לא יעזור. זו נקודת הזמן החשובה להעלות בה את טענותיך בצורה המיטבית בכדי להימנע מאי נעימות. עורך דין מיומן יכול להעלות טענות שלא חשבת עליהם, וכן לגבש מענה ענייני ונכון, לטענות המועלות כלפיך במטרה למנוע ממך כניסה להליך משפטי ארוך ומייגע.

  מענה בזמן אמת על ידי גורם מקצועי ומיומן, אשר יוצג גם לבית המשפט במקרה הצורך מעלה משמעותית את סיכויי ההגנה.

  מדובר  במכתב מקצועי ומנומק, חתום על ידי עורך דין. אנשים מייחסים יותר רצינות לטענות המועלות על ידי עורך דין שכן הם יודעים כי השלב הבא הוא הליך משפטי.

  במידה ומתחיל מו”מ בעקבות המכתב, הוא כשלעצמו משמש ככלי במו”מ המסייע לצד שפנה להסדיר את העניין בצורה טובה יותר.

  מדובר בעלות נמוכה משמעותית מניהול הליכים משפטיים בבית המשפט, ולעיתים מכתב ההתראה מסיים את ההליך ללא צורך בפניה נוספת.

  כמו כן ניסוח נכון של מכתב ההתראה מבחינת העילות המשפטיות, והטענות הרלוונטיות שכן אנשים לעיתים לא יודעים להפריד בין העיקר לטפל או מהן הטענות הרלוונטיות למקרה שלהם מבחינה משפטית, תורם משמעותית במידה ומגיעים לערכאה משפטית לאחר מכן. השמטת טענות בשלב זה יכולה להיות חסרון בהמשך.

  זמן סביר לאחר משלוח המכתב, ובמידה ואין מענה, ניתן לקבל החלטה מושכלת האם ללכת לערכאות משפטיות, כאשר את המכתב שנשלח ניתן ואף רצוי לצרף לכתב התביעה במידה ויוגש.

  כן. חשוב מאוד לתמוך את מכתב ההתראה ואת הטענות שלך בראיות התומכות בטענות שלך כנגד הצד השני. ראיות כדוגמת חוזה התקשרות, התכתבויות, חשבוניות, וכיוצ”ב הן כולן ראיות שיכולות להיות רלבנטיות לתמיכה במכתב.

  מהו מכתב התראה? ולמה צריך אותו?

  החיים המודרניים מלאים בעימותים מסוגים שונים, כאשר הניסיון לפתור אותם בשיחות לא תמיד עולה יפה.

  בסופו של דבר אין ברירה, ובהעדר מענה תמיד מגיע הרגע שהדבר הנכון לעשות הוא להעלות את טענותיכם על הכתב בצורה מסודרת, בתקווה להגיע לפתרון.

  כאן בדיוק נכנס “מכתב התראה” חריף וממוקד מעורך דין, מלווה באסמכתאות ומשפטיות, ומנוסח בדייקנות על בסיס הראיות המצויות בידיכם. זהו שלב קריטי שבו ניסוח נכון של הטענות שלכם, עשוי למנוע מכם “שנים” של התדיינות משפטית. הרתיעה מקבלת מכתב התראה מעורך דין במקרים רבים עושה את העבודה ומביאה את הצדדים לפתרון הסכסוך.

  מכתב התראה

  מנוסח היטב ישרת אתכם בצורה מיטבית גם במקרה שבו הסכסוך לא נפתר ובכל זאת מצאתם את עצמכם בבית המשפט, והעלאת הטענות בצורה הנכונה מגדילה משמעותית את הסיכוי שלכם לזכות בתביעה.

  כיום הינכם יכולים לעשות את כל זה בנוחות ובקלות ישירות מן המחשב/הנייד באמצעות עו”ד המומחה בניהול הליכים משפטיים בבית המשפט ובעל ניסיון רב, וכל זאת במחיר הוגן במיוחד וללא הפתעות וטרטור.

  מכתב תגובה מקוון

  הרגע המאיים הזה שבו נחת בתיבת הדואר הפיזית או הוירטואלית שלכם מכתב התראה מעורך דין הוא רגע מטלטל. לא תמיד יודעים מה לעשות ומדוע נפל בחלקכם הכבוד המפוקפק.

  לקבור את ראשכם בחול ולהתעלם מן המכתב הוא הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות ועל כן, הדבר הנכון ביותר עבורכם הוא להעביר את המכתב לאיש מקצוע, עו”ד מיומן ומנוסה, אשר ינסח עבורכם תגובה נכונה ומדויקת משפטית, אשר תגביר משמעותית את סיכוייכם שלא להגיע להליך משפטי או לכל הפחות להגדיל את סיכויי ההגנה שלכם בהליך.

  אי העלאת כלל הטענות בזמן אמת עשויה לפגוע קשות בסיכויי ההגנה שלכם, ועל כן חשוב כבר במועד התגובה הראשונה שלכם בכתב להתייעץ בעורך דין מנוסה, אשר ינסח עבורכם בצורה נכונה את התגובה.

  כיום הינכם יכולים לעשות את כל זה בנוחות ובקלות ישירות מן המחשב/הנייד באמצעות עו”ד המומחה בניהול הליכים משפטיים בבית המשפט ובעל ניסיון רב, וכל זאת במחיר הוגן במיוחד וללא הפתעות וטרטור.

  קיבלתם מכתב התראה ? מעוניינים להתייעץ ? פנו למשרדנו.

  הסיפור שלנו

  אסמכתא הקומה עקב קושי שקיים בהוצאות טפסים דרך מערכות ממשלתיות/ארגונים של מדינת ישראל, אינני מבין מדוע אני צריך להיכנס למספר אתרים בכדי להוציא מספר טפסים שונים ולא ניתן לעשות זאת במקום אחד, כתוצאה מכך הוקמה אסמכתא שמטרתה לספק ללקוחות מגרש אחד בהם יוכלו להנפיק את כל המסמכים הנדרשים כגון: בדיקת שעבודים ומשכונות של רכבים או אנשים, תשריטי בניין, בדיקת עבר ביטוחי, נסחי טאבו ועוד..

  אסמכתא הינה פעילות של חברת י.קרני חברה לאחזקות ולרישומים הפועלת משנת 1995 אשר משרדיה ממוקמים ברמת גן בניין רוגובין תדהר.

  אסמכתא מעסיקה צוות עובדים מקצועיים הדואגים באופן אישי להשגת והנגשת המסמכים עבורכם במקום בסטנדרט מקצועי גבוה, מהיר ומאבוטח.

  אסמכתא חרתה על דגלה לפעול באופן שקוף וברור למול לקוחתיה.

  אז למה אתה מחכים? נסו אותנו!