fbpx

יעוץ משכנתא

סאנקוד – המשכנתא הטובה ביותר שתוכלו להשיג

ייעוץ למשכנתא חדשה או למחזור משכנתא קיימת

 SANCOD מתחייבים לריביות הנמוכות ביותר – החסכון הממוצע שאנו יוצרים ללקוחות שלנו בלקיחת משכנתא חדשה או במחזור משכנתא קיימת נע בין עשרות אלפים למאות אלפי שקלים. כגוף גדול ומוכר בענף הפיננסי אנו משיגים ללקוחותינו משכנתא בריביות הנמוכות והמשתלמות ביותר  מאלו שהבנקים יוכלו להציע לכם ישירות.

SANCOD תסייע בבניית תמהיל המשכנתא המשתלם ביותר – קבלו מאיתנו ניתוח ובניית פרופיל פיננסי אישי באמצעותו נתאים לכם תמהיל משכנתא אופטימלי. חשוב מאוד לקבל תמהיל נכון ותקין, ולהשיג גם את התנאים הטובים ביותר, וגם את הריביות הנמוכות ביותר. אנו נשקלל עבורכם את כל הפרמטרים על מנת לעזור לכם להשיג את המשכנתא המתאימה והטובה ביותר לצרכים שלכם.

SANCOD שקיפות, מקצועיות וליווי אישי חכם – שמנו לנו למטרה לסייע לכמה שיותר משפחות ומשקיעים על מנת להשיג עבורם את התנאים האופטימליים שניתן להשיג, במקצועיות ובשקיפות. חברת סאנקוד עובדת עם אנשים ולמען אנשים. אנו מלווים כל לקוח ולקוח תוך מתן יחס אישי, ראייה והבנה רחבה. חשוב לנו לתת ללקוחותינו ליווי צמוד עד לקבלת ההחלטה הפיננסית הטובה ביותר עבורכם כיום ובעתיד, עם הרבה אכפתיות, אמינות, יעילות ורצינות.

חברת סאנקוד בע”מ מעניקה מגוון רחב של פתרונות פיננסים חכמים תחת קורת גג אחת. שירותי החברה מאופיינים בוורסטיליות ואפשרות לשירותים עם קומבינציה. בין השירותים שאנו מציעים ניתן למנות הלוואות לעסקים, הלוואות לפרטיים, ייעוץ עסקי, משכנתאות וסיוע משפטי.

אנו מתמחים במתן פתרונות בדמות הלוואות ומשכנתאות ללקוחות אשר נאלצים להתמודד עם סירוב מהבנק בשל חובות אשר פוגעים ביכולת שלהם לקבל הלוואה. חרטנו על דגלנו גמישות במתן הלוואות, וזאת מתוך הבנת המצבים הרגישים והקשים אשר רבים מלקוחותינו נאלצים להתמודד עמם אך ורק כי הסתבכו כלכלית.

פתרונות מותאמים לכל אחד

אם תרצו לקבל הלוואה, ייעוץ או סיוע משפטי שיעזור לכם להבין טוב יותר מה לעשות בהתחשב במצב שבו אתם נמצאים, מכלול השירותים של חברת סאנקוד בע”מ עשוי לשמש לכם כעזר ולהוביל לכך שתקבלו את ההחלטות הטובות ביותר עבורכם. אנו כבר נדאג להתאים לכם את הפתרון הנכון.

לאורך כל תקופת הפעילות שלנו עזרנו למספר רב של לקוחות אשר נאלצו להתמודד עם קשיים כלכליים שנוגעים לכל תחומי החיים. הסיוע שלנו עזר לכל אותם לקוחות לפתור את המצב המסובך שבו היו, כך שהם יכלו לצאת לדרך חדשה בסופו של דבר. אם גם אתם מחפשים מענה הולם למצב שלכם, פנו אלינו ונעזור.

עוזרים לכם עם פתרונות פיננסים חכמים

שירות כדוגמת ייעוץ עסקי או סיוע משפטי יכול לעשות הבדל של שמים וארץ ביכולת של העסק שלכם לפרוץ קדימה. אם אתם לא רוצים לדרוך במקום ולהתמודד עם קשיים שקשורים בחוסר יכולת לממן את הפעילות העסקית אם להתמודד עם קושי כלכלי, פשוט פנו אלינו ואנו כבר נשמח לעמוד לשירותכם.

שאלות ותשובות

לא. הייעוץ הראשוני נועד כדי לבדוק מהו גובה החיסכון האפשרי עבורכם, והוא בחינם. מוזמנים לתאם ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא מחויבות. התשלום על בסיס הצלחה בלבד.

SANCOD עובדים עם כל הגופים הפיננסים בארץ, ומאפשרים לך גמישות לבחור מתוך כלל הגופים הבנקאיים וחוץ בנקאיים הקיימים בישראל.

כן. כיום ההון העצמי הנדרש עומד על 25% מערך הנכס, אך אנו בסאנקוד יודעים להסתדר גם עם הון עצמי של 10%-15%, ולדאוג לך למימון חלופי.

אפשר לחסוך עשרות אלפי שקלים ואף יותר, וחשוב מכך: להגיע לתכנון פיננסי נכון, תקין ומותאם אישית לצרכים שלכם.

חברת סאנקוד בע”מ הינה חברה ותיקה ומומחית בתחום המשכנתאות, ליווינו את לקוחותינו  במשכנתאות ובפתרונות מימון ויצרנו חסכון מקסימלי לנוטלי משכנתאות והלוואות בארץ, ובנינו תמהילים חכמים ומדויקים למגוון נוטלי משכנתאות. כיוון שאנו מלווים עשרות לקוחות מדי חודש, כוח המיקוח של חברתינו הינו גדול מול כל הבנקים והגופי החוץ בנקאיים בישראל ואנו מצליחים להשיג ריביות נמוכות ומשכנתאות בתנאים הטובים ביותר. אנו מתמחים במשכנתא תפורה לפי מידות, המתבצעת באמצעות בירור מעמיק ומקצועי להבנת הצרכים שלכם, רמת החיים שלכם כיום ובעתיד הנראה לעין כדי לבנות לכם תמהיל נכון שישרת אתכם לאורך החיים. חשוב לנו לשבת איתכם ולהסביר לכם מהם הסיכונים והאופציות הנכונות ביותר עבורכם.

חברת סאנקוד מלווה את לקוחותיה לאורך כל חיי המשכנתא, ולא רק בשלב הראשון של קבלת המשכנתא. אנו נעזור לכם ונבחן לאורך השנים את האפשרות לחסוך לכם את התשלומים החודשיים ולשוב ולהוזיל את הריביות בהתאם למצב השוק המשתנה.

מטרתנו העיקרית היא בניית תוכנית פיננסית איתנה ויציבה בעלת חסכון אופטימלי המתבססת על ניתוח הפרופיל הפיננסי של כל לקוח ויצירת תכנית המבטיחה חסכון כלכלי ולא פחות חשוב מכך – חוסן פיננסי ויציבות.

פתרונות מותאמים לכל אחד

הבנק סירב לתת לך משכנתא? אנו מתמחים במתן פתרונות להלוואות ומשכנתאות במיוחד ללקוחות אשר נאלצים להתמודד עם סירוב מהבנק בשל חובות אשר פוגעים ביכולת שלהם לקבל הלוואה. חרטנו על דגלנו גמישות במתן הלוואות, וזאת מתוך הבנת המצבים הרגישים והקשים אשר רבים מלקוחותינו נאלצים להתמודד עמם אך ורק כי הסתבכו כלכלית. הסיוע שלנו עזר לכל אותם לקוחות לפתור את המצב המסובך שבו היו, כך שהם יכלו לצאת לדרך חדשה בסופו של דבר. אם גם אתם מחפשים מענה הולם למצב שלכם, פנו אלינו ונעזור.

כחלק מהליווי של חברת סאנקוד, תקבלו ליווי והדרכה פיננסית חכמה כדי לעזור לכם להתנהל כלכלית באופן נכון לאורך השנים.

ניתן לקבל אצלנו הלוואות לעסקים, הלוואות לפרטיים, ייעוץ עסקי, משכנתאות וסיוע משפטי.

מגוון הפתרונות שלנו והיכולות שלנו יחסכו לכם כסף, זמן ויעניקו לכם חוסן ויציבות פיננסית לכל אורך חיי משכנתא שלכם!

גם אתם רוצים לחסוך מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם?

לייעוץ ללא עלות מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם

הסיפור שלנו

אסמכתא הקומה עקב קושי שקיים בהוצאות טפסים דרך מערכות ממשלתיות/ארגונים של מדינת ישראל, אינני מבין מדוע אני צריך להיכנס למספר אתרים בכדי להוציא מספר טפסים שונים ולא ניתן לעשות זאת במקום אחד, כתוצאה מכך הוקמה אסמכתא שמטרתה לספק ללקוחות מגרש אחד בהם יוכלו להנפיק את כל המסמכים הנדרשים כגון: בדיקת שעבודים ומשכונות של רכבים או אנשים, תשריטי בניין, בדיקת עבר ביטוחי, נסחי טאבו ועוד..

אסמכתא הינה פעילות של חברת י.קרני חברה לאחזקות ולרישומים הפועלת משנת 1995 אשר משרדיה ממוקמים ברמת גן בניין רוגובין תדהר.

אסמכתא מעסיקה צוות עובדים מקצועיים הדואגים באופן אישי להשגת והנגשת המסמכים עבורכם במקום בסטנדרט מקצועי גבוה, מהיר ומאבוטח.

אסמכתא חרתה על דגלה לפעול באופן שקוף וברור למול לקוחתיה.

אז למה אתה מחכים? נסו אותנו!