fbpx

טופס ירוק לתאוריה-הנגשה ממשרד הרישוי

טופס ירוק מקוון / טופס ירוק אונליין

מדינת ישראל מאפשרת לכל אזרח  מגיל 16 ותשעה חודשים להוציא רישיון נהיגה.

קבלת רישיון נהיגה מצריך בדיקות רפואיות, מבחן עיוני ומבחן נהיגה מעשי, אליו ניתן לגשת רק לאחר שעוברים את מספר השיעורים המינימלי הנדרש  כל אדם  שמעוניין  להתחיל ללמוד נהיגה חייב קודם להוציא טופס בקשה לרישיון נהיגה  שנקרא גם- טופס ירוק ניתן למלא כאן את הפרטים והטופס ישלח ישירות לכתובת המייל.

אנו עובדים עם כל חברות האשראי, למעט אמריקן-אקספרס

טופס ירוק בדיקת עיניים

טופס זה הינו טופס בקשה להוצאת רישיון נהיגה והוא השלב הראשון בתהליך הוצאת רישיון נהיגה. את הטופס אפשר למלא באופן מקוון אחרי שתמלאו את הטופס תקבלו מסרון לטלפון הנייד שאומר לכם שהטופס עבר ויש לגשת לחנות  צילום שם יצלמו אתכם לתמונה שתופיע ברישיון הנהיגה ובחנות אופטיקה מורשית יעשו לכם בדיקת ראייה. כאשר אתם מגיעים לחנות האופטיקה המורשית יש לוודא כי יש ברשותכם תעודת זהות ואמצעי תשלום. קטינים שטרם מלאו להם 16 צריכים להגיע לבדיקת הראייה בליווי הורים.                                                                                                                                                                                            אחרי שתמלאו את הטופס הירוק ותבצעו את בדיקת הראייה אתם תקבלו מסרון אשר מזמין אתכם להירשם למבחן תיאוריה.

איך למלא את הטופס:

  1.  מילוי הפרטים האישיים שלכם ופרטי התקשרות: שם פרטי ושם משפחה של מגיש הבקשה, מספר תעודת זהות של מגיש הבקשה, מספר טלפון נייד, מספר טלפון נוסף, כתובת דואר אלקטרוני ואימות דואר אלקטרוני.
  2. הצהרה והסכמה על מסירת מידע רפואי לרשות הרישוי. ההצהרה צריכה להכיל בתוכה את השם הפרטי, שם המשפחה, מספר תעודת זהות, תאריך והצהרה כי כל הפרטים שנמסרו נכונים.
  3. פרטים לגבי כשירות רפואית: כאן יש לרשום האם עברת אירוע של איבוד הכרה בשנים האחרונות, האם ניתנה לך הבחנה רפואית כי אתה חולה במחלת הכפיון,      האם עברת בעבר אירוע מוחי, האם ניתנה לך הבחנה רפואית כי אתה סובל מהפרעות קשב וריכוז, האם ניתנה לך הבחנה כי אתה חולה במחלת לב, האם ניתנה לך הבחנה כי אתה סובל מהפרעה בקצב הלב, האם הושתל לך קוצב לב, האם אתה חולה סוכרת, האם אתה סובל מבעיה בתחום הנפשי, האם אתה חש עייפות ורצון להירדם במהלך היום ועוד מספר שאלות בנוגע לכשירות הרפואית שלכם.           

         בסוף יש להצהיר כי כל הפרטים שנמסרו נכונים.

 

כאן תוכל למצוא את כל תחנות הצילום המורשות בישראל.

שאלות ותשובות

שימו לב – טופס ירוק מופק דרך משרד התחבורה, הגעתם לחברה פרטית המנגישה את השרות בתשלום במטרה לחסוך לכם זמן יקר והתעסקות מיותרת.

למען הסר ספק:ניתן להוציא ישירות מהאתר של משרד התחבורה ללא עלות באופן עצמאי

טופס ירוק זהו טופס הגשת בקשה מקוונת לרישיון נהיגה המהווה את השלב הראשון בתהליך הוצאת רישיון הנהיגה. (ידוע גם בשם רש”ל 18).

אסמכתא הוקמה בכדי להנגיש שרותים לשירותים של משרדי ממשלה, חברות ממשלה, עמותות ממשלתיות ועוד בכדי לחסוך לכם זמן יקר והתעסקות מיותרת.

טופס ירוק זהו טופס בקשה המהווה את השלב הראשון בתהליך הוצאת רישיון הנהיגה. קוראים לו טופס ירוק שכן צבעו בירוק (ידוע גם בשם רש”ל 18).

הטופס הירוק ילווה אתכם בתהליך הוצאת רישיון נהיגה ויתעדכן ככל שתעברו עוד שלב בדרך לקבלת רישיון הנהיגה, עד שלבסוף הוא יהיה חתום ומאושר על ידי משרד הרישוי.

לאחר מילוי הפרטים וההצהרה הרפואית, יישלח אליכם העתק של הטופס המלא לכתובת הדואר האלקטרוני ולמספר הטלפון שהזנתם על ידי רשות הרישוי.
לאחר קבלת מסרון המסביר לכם על השלב הבא בתהליך, תוכלו לגשת מיידית לביצוע בדיקות הראייה והפקת התמונה בתחנות הצילום.

לאחר הגשת הבקשה לטופס ירוק תתבקש לגשת לאחת מתחנות צילום עם תעודה מזהה לצורך צילום שיופיע ברישיון הנהיגה.  

עם השלמת הצילום יהיה עליך לגשת לבצע בדיקת ראייה אצל אופטומטריסט מורשה מטעם רשות הרישוי לצורך בחינת כשירות הראייה לנהיגה ברכב.

בסיום שלב זה יהיה עליך לעבור מבחן עיוני (תאוריה).

לאורך כל התהליך יישלח לכם על ידי משרד התחבורה מסרון המפרט את השלב הבא שעליך לעשות בתהליך הפקת רישיון נהיגה.

*במידה ונמצאתם לא כשירים תקבלו מסרון למכשיר הנייד. מילוי הטופס אינו ערובה לקבלת אישור להמשך התהליך.

כן!! ניתן להגיש בקשה להפקת טופס ירוק דרך אתר משרד התחבורה בכתובת:
www.gov.il/he/service/apply_for_new_driver_drivers_license

השירות הניתן דרך אתר זה כרוך בתשלום ומטרתו הנגשה וסיוע בהגשת בקשה להפקת טופס ירוק.

 

מי אנחנו

השירות שאנחנו באסמכתא מגישים חוסך  לכם זמן, התרוצצויות ואנרגיה- אתם  רק ממלאים  את הפרטים הנדרשים, בוחרים את האישור שתרצו להפיק ומכאן הכול עובר לטיפולנו- אנחנו חופרים, בודקים ומתרוצצים ואתם מקבלים את האישורים הדרושים, במחיר נגיש!                                                                                                              יש לנו באסמכתא  צוות עובדים מקצועיים הדואגים באופן אישי להשגת והנגשת המסמכים עבורכם בסטנדרט מקצועי גבוה, מהיר ומאובטח.

לפרטים נוספים עלינו

הסיפור שלנו

אסמכתא הקומה עקב קושי שקיים בהוצאות טפסים דרך מערכות ממשלתיות/ארגונים של מדינת ישראל, אינני מבין מדוע אני צריך להיכנס למספר אתרים בכדי להוציא מספר טפסים שונים ולא ניתן לעשות זאת במקום אחד, כתוצאה מכך הוקמה אסמכתא שמטרתה לספק ללקוחות מגרש אחד בהם יוכלו להנפיק את כל המסמכים הנדרשים כגון: בדיקת שעבודים ומשכונות של רכבים או אנשים, תשריטי בניין, בדיקת עבר ביטוחי, נסחי טאבו ועוד..

אסמכתא הינה פעילות של חברת י.קרני חברה לאחזקות ולרישומים הפועלת משנת 1995 אשר משרדיה ממוקמים ברמת גן בניין רוגובין תדהר.

אסמכתא מעסיקה צוות עובדים מקצועיים הדואגים באופן אישי להשגת והנגשת המסמכים עבורכם במקום בסטנדרט מקצועי גבוה, מהיר ומאבוטח.

אסמכתא חרתה על דגלה לפעול באופן שקוף וברור למול לקוחתיה.

אז למה אתה מחכים? נסו אותנו!